Makita CCM13625E SPECIALIZED EFFICUT saw blade ( E-12120 ) 136 x 1,4 x 20 mm 25 teeth for wood
Delivered between Sat, 23/5 and Thu, 28/5
Only 2 pieces in stock at supplier
free shipping
Number of teeth7
Product details
Delivery includes: 1x Makita CCM13625E Specialized Efficut saw blade (E-12120) 136 x 1.4 x 20 mm 25 teeth
Technical data:
Manufacturer: Makita
Manufacturer designation: Efficut
Manufacturer number: E-12120
Saw blade diameter: 136 mm
Bore: 20 mm
Cutting width: 1.4 mm