Your data. Your choice.

If you select «Essential cookies only», we’ll use cookies and similar technologies to collect information about your device and how you use our website. We need this information to allow you to log in securely and use basic functions such as the shopping cart.

By accepting all cookies, you’re allowing us to use this data to show you personalised offers, improve our website, and display targeted adverts on our website and on other websites or apps. Some data may also be shared with third parties and advertising partners as part of this process.

Clearance: Cat litter

More products in our range

Show all
Petkit Urinkontroll Katzenstreu - 4 Beutel (Clumping, Fast absorbing)
EUR47,90

Petkit Urinkontroll Katzenstreu - 4 Beutel

Clumping, Fast absorbing


Super Benek Corn Classic (Clumping, 35 l)
EUR41,90 EUR1,20/1l

Super Benek Corn Classic

Clumping, 35 l


Cat's Best Eco Plus Cat Litter (Biodegradable, Clumping, Fast absorbing, 40 l)
EUR38,90 EUR0,97/1l

Cat's Best Eco Plus Cat Litter

Biodegradable, Clumping, Fast absorbing, 40 l


Bazyl Cat litter Ekonomik Naturalny 10 litres
−32%
only 4 of 4 remaining on sale
EUR8,35 was EUR12,22 EUR0,84/1l

Bazyl Cat litter Ekonomik Naturalny 10 litres


Petkit 5-in-1 Mixed Cat Litter (Upgrade) (Clumping)
EUR34,90

Petkit 5-in-1 Mixed Cat Litter (Upgrade)

Clumping


Everclean Litterfree Paws
EUR30,49 EUR3,05/1l

Everclean Litterfree Paws


Cat's Best Smart Pellets
EUR23,90 EUR2,39/1l

Cat's Best Smart Pellets


Petkit 5-in1 Mixed Katzenstreu 4er Pack (Clumping, 2.50 l)
EUR56,02 EUR22,41/1l

Petkit 5-in1 Mixed Katzenstreu 4er Pack

Clumping, 2.50 l


Pet-Earth Cat Litter Golden Grey Master Children's Powder (Clumping, Fast absorbing, Neutralizing, Non-dusting)
EUR33,54

Pet-Earth Cat Litter Golden Grey Master Children's Powder

Clumping, Fast absorbing, Neutralizing, Non-dusting


Yarrah Organic Cat Litter - 7kg - (Clumping, Fast absorbing)
EUR22,90

Yarrah Organic Cat Litter - 7kg -

Clumping, Fast absorbing


Everclean Unscented extra strong clumping
EUR22,90 EUR2,29/1l

Everclean Unscented extra strong clumping


GreenCell SILICA GEL CATLITTER 7.6L DA573
Quantity discount
EUR11,89 per piece for 4 units EUR1,56/1l

GreenCell SILICA GEL CATLITTER 7.6L DA573


Everclean Fast Acting Odour Control (Clumping, Fast absorbing, Fragrant, 6 l)
EUR17,90 EUR2,98/1l

Everclean Fast Acting Odour Control

Clumping, Fast absorbing, Fragrant, 6 l


Super Benek Kraikas for cats Economic Natural 10 l (Clumping, 10 l)
EUR23,05 EUR2,31/1l

Super Benek Kraikas for cats Economic Natural 10 l

Clumping, 10 l