Feldherr FSMEIU085BO - Foam insert for Dark Souls: The Four Kings
Delivered between Wed, 17/6 and Thu, 16/7
Free shipping starting at 39,–
Product details
The fine details of the miniatures are also optimally protected from damage.
There is also a dedicated compartment for the Health Dials.
Length | 345 mm |
Width | 275 mm |
Item number | 43355596 |
Manufacturer | Feldherr |
Category | Tabletop miniatures |
Manufacturer No. | FSMEIU085BO |
Release date | 4/3/2024 |
Material group | Foam material |
Material | fine-pored foam |
Minimum age | 8 years |
Tabletop Art | Tabletop accessories |
CO₂ emissions | 1 kg |
Scope of delivery | Foam inlay |
Length | 345 mm |
Width | 275 mm |
Height | 85 mm |