MeanWell LDD-700LW DC/DC converter, print
Currently out of stock
Free shipping starting at 39,–
Product details
Main features: Technical details, product color: Black, operating temperature range: 40 - 85 °C. Weight & dimensions: Width: 9.9 mm, Depth: 22.6 mm, Height: 8.9 mm. Power: Output current: 700 mA.