Dehner Elektronik ATS 300T-P240 Desktop power supply, fixed voltage 24 V/DC 12.5 A 300 W Stabilized
Delivered between Tue, 9/6 and Fri, 19/6
6 pieces in stock at supplier
free shipping
Product details
Key specifications
input voltage
100 V
output voltage
24V
General information
Item number
Manufacturer
Dehner Elektronik
Category
Universal chargers
Manufacturer No.
ATS 300T-P240
Release date
8/12/2021
Universal charger features
construction size
Desktop Charger
input voltage
100 V
output voltage
24V